Blog - szkolenia

Gdzie można zdobyć certyfikat ze znajomości agile?

ze-img-321.jpg

Wiele firm docenia zalety płynące ze stosowania zwinnych metod zarządzania. W związku z tym coraz więcej pracodawców na liście wymagań od potencjalnego pracownika wymienia także znajomość metodologii agile.

I nie zdarza się to tylko i wyłącznie w branży IT, ale także w wielu innych sektorach, w których stawia się na szybką reakcję na zmieniające się warunki, wymagania, zwinność w uporaniu się z różnymi przeszkodami projektowymi.

Agile wzrosło w popularność i okazało się, że istnieje wiele ciekawych wersji w połączeniu z innymi typami zarządzania, które skutecznie pomagają w prowadzeniu projektu do części finalnej i pomyślnego zakończenia. Kandydaci na potencjalnego pracownika mogą udowodnić swoją wiedzę o agile okazując zdobyty certyfikat.

Taki certyfikat można uzyskać, kiedy przejdziemy szkolenie agile foundation – jest to warsztat wprowadzający w metodologię agile od A do Z, poruszający nie tylko wiadomości teoretycznie, ale i praktycznie, prezentując bogaty zasób scenariuszy i możliwych rozwiązań z punktu widzenia zwinnego zarządzania.

Agile szkolenie pozwala dowiedzieć się, w jakich sytuacjach zwinne zarządzanie znajduje zastosowanie – ponieważ ten typ zarządzania niekoniecznie musi pasować do wszystkich rodzajów projektów. W dużej mierze to, czy agile jest właściwe do danego projektu, zależy od stopnia skomplikowania, złożoności, a także niejednokrotnie tego, jak często jest wymagany kontakt z klientem w celu doprowadzenia projektu do pomyślnego sfinalizowania.

Szkolenia agile przekazują założenia zwinnego zarządzania a także informują, z czym agile jest najlepiej połączyć w celu uzyskania jak najlepszych efektów – realizacji projektu na czas, w nieskomplikowany sposób, spełniając najważniejsze oczekiwania klienta.

Agile pm foundation jest doskonałym pomysłem na pierwszy krok w celu zrozumienia czym jest metodologia agile – zanim zdecydujemy się zapisać na egzamin, warto jest dobrze zgłębić swoją wiedzę, gdyż zdobycie certyfikatu do najłatwiejszych zadań nie należy, za to jest warte pokuszenia się.

Dodaj komentarz